Kontakt oss

Kvistmskål

Daglig leder
Marianne Zamecznik
411 27 601
marianne.zamecznik@osloopen.no

Prosjektkoordinator – presse, jubileumsarrangement
Marie Saxeide
marie.saxeide@osloopen.no

Prosjektkoordinator BOO! – Barnas Oslo Open
Tove Posselt
456 63 680
tove.posselt@osloopen.no

Prosjektkoordinator – påmelding kunstnere
Mimmi Mattila
mimmi.mattila@osloopen.no

Prosjektkoordinator – besøksprogram
Andrea Bakketun
andrea.bakketun@osloopen.no

Styreleder
Trond Hugo Haugen
styreleder@osloopen.no

…..

Besøks- og fakturaadresse:
Oslo Open
Rådhusgt 19
0158 Oslo